• Mobilna nagrzewnica dmuchawa olejowa na ropę olej 50kW

Symbol: 1009435
1300.14
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki Brak
Dostępność 192 szt.
Waga 27.4 kg
EAN 4250928690975

Kod rabatowy 5% na pierwsze zakupy: 101E6D3928

Zostaw telefon
Numer producenta: MSW 10060852
Mobilna nagrzewnica olejowa niemieckiej marki MSW została zaprojektowana jako dodatkowe źródło ciepła podczas ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych ze sprawną wentylacją. Może być również stosowana w warsztatach, piwnicach, szklarniach, halach produkcyjnych, magazynach, jak i również na placach budowy.
Wydajny element grzewczy o mocy 50 kW generuje czyste, suche i gorące powietrze o przepływie 1100 m3/h, przez co w bardzo krótkim czasie jest w stanie podnieść temperaturę w pomieszczeniu. Dodatkowo, za sprawą dużych kół i solidnego uchwytu, nagrzewnice można wygodnie przenosić i zapewniać optymalną temperaturę nawet w kilku miejscach.
Urządzenie wyposażone jest w wygodny panel do ustawiania temperatury (P.C.) i termostat, co ułatwia regulacje powietrza. Kiedy dmuchawa na ropę osiągnie zdefiniowaną wcześniej temperaturę, automatycznie się wyłączy, przez co ryzyko przegrzania się zostaje zniwelowane. Ponadto maszyna uruchomi się ponownie, gdy wartość ciepła spadnie poniżej ustawionego poziomu. Wskaźnik ustawionej oraz aktualnej temperatury ułatwia kontrolę nagrzewnicy.
Oprócz zabezpieczenia przed przegrzaniem urządzenie posiada szereg innych zabezpieczeń, np. odcięcie energii, gdy w zbiorniku nie ma wystarczającej ilości paliwa lub jeśli sprzęt został ponownie podłączony do zasilania. Za bezpieczeństwo odpowiada również komora spalania ze stali nierdzewnej i sprawne chłodzenie wentylatorem. Stan urządzenia można sprawdzać za pomocą analogowego manometru.
Duży, 56-litrowy zbiornik nie wymaga częstego uzupełniania i wystarczy nawet na 14 godzin pracy. Ponadto urządzenie może pracować zarówno z ropą naftową czy naftą, jak i również z olejem napędowym.  Wygodny wskaźnik umożliwia kontrolę poziomu paliwa, a za sprawą niskiego ciśnienia z pojemnika nie uwalnia się dym czy substancje łatwopalne. Ponadto niski poziom parowania zawartości zbiornika wpływa pozytywnie na ekonomiczność konstrukcji.
Cechy produktu: 
 • - Wydajność - moc grzewcza 50 kW z przepływem powietrza 1100 m3/h,
 • - Bezpieczeństwo - szereg zabezpieczeń chroniących urządzenie przed uszkodzeniem,
 • - Wytrzymałość - wysoka jakość użytych materiałów oraz wykonania posłuży przez wiele lat,
 • - Mobilność - duże koła, solidny uchwyt, stabilna stopka i niewielka waga urządzenia ułatwiają przenoszenie,
 • - Wygoda - panel do inteligentnego ustawiania temperatury, termostat, wskaźnik kontroli paliwa i duży zbiornik,
 • - Uniwersalność - sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i może pracować z trzema rodzajami paliwa.
 
W zestawie: 
 • - Nagrzewnica olejowa,
 • - Lejek,
 • - Instrukcja PL.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Produkty podobne
 • Producenci