Recent News
Przerywany post

Istnieje wiele mitów i błędnych przekonań pływających po Internecie, jeśli chodzi o styl życia intermittent fasting. Ten artykuł oddziela prawdę od fikcji.

Przerywany post zyskał kultowy wśród entuzjastów fitness i zdrowia w ostatnich latach i trzeba przyznać, że doprowadziło to do kilku błędnych przekonań na temat tego, co przerywany post (IF) faktycznie jest i jakie są jego konsekwencje. To nie jest zaskakujące, że przerywany styl życia na czczo ma o tyle samo nienawiści, jak to robi zwolenników, ale to jest zwykle tylko znak, że jest rzeczywiście jakieś uzasadnienie za nim.

Zamiast pisać piętnasty artykuł chwalący korzyści płynące z przerywanego postu, ten artykuł zamiast tego spojrzy na niektóre wspólne bezpodstawne twierdzenia o szkodliwych skutkach przerywanego postu i zapewni obalenie idei, że jest to niezdrowy sposób jedzenia/życia (i zanim przejdziemy dalej, nie mówię, że przerywany post jest świętym Graalem dla każdego i jest lepszy od innych stylów odżywiania, ale po prostu, że przypuszczenia, które zostaną omówione są raczej bezpodstawne, jeśli stosujesz przerywany post prawidłowo).

Intermittent fasting ma ograniczone zastosowanie w ograniczonych populacjach

Właściwie muszę się trochę podroczyć z tym twierdzeniem, ponieważ twierdziłbym coś przeciwnego na temat przerywanego postu; to znaczy, że przerywany post ma prawdopodobnie większe zastosowanie w stylu życia większości ludzi niż jedzenie przez całą dobę. W rzeczywistości większość ludzi, którzy stosują przerywany post, stwierdza, że ulga od obsesyjnego śledzenia zegara przez cały dzień, żeby upewnić się, że jedzą co kilka godzin, jest jedną z największych korzyści psychologicznych.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *